logo

Skupština

Podeli

 

DELEGATI SKUPŠTINE UDRUŽENJA SUDIJA RS


1. BORISLAV TRIFUNOVIĆ – PREDSJEDNIK SKUPŠTINE
OKRUŽNI SUD BANJALUKA

2. STAŠA TOMIĆ – ZAMJENIK PREDSJENIKA SKUPŠTINE
OKRUŽNI PRIVREDNI SUD BANJALUKA

3. SVETOZAR BAJIĆ –
OSNOVNI SUD BANJALUKA

4. BILJANA RADULOVIĆ –
OSNOVNI SUD BANJALUKA

5. ZORAN MILOJICA –
OSNOVNI SUD BANJALUKA

6. SANELA KORIČIĆ –
OSNOVNI SUD BANJALUKA

7. DALIBOR KORDIĆ-
OSNOVNI SUD BANJALUKA

8. SNJEŽANA STEPANOVIĆ –
OSNOVNI SUD GRADIŠKA

9. BRANA SEMBER –
OSNOVNI SUD GRADIŠKA

10. ŽARKA PUZIĆ –
OSNOVNI SUD PRIJEDOR

11. SENAD HADŽIĆ –
OSNOVNI SUD PRIJEDOR

12. RENATA STOJANOVIĆ-KUZMANOVIĆ –
OSNOVNI SUD MODRIČA

13. ZORICA STOLIĆ –
OSNOVNI SUD MODRIČA

14. ĐURAĐ KOZOMARA –
OSNOVNI SUD KOZARSKA DUBICA

15. GORDANA VINOJČIĆ TOPIĆ –
OSNOVNI SUD KOTOR VAROŠ

16. ANĐELKO VRAČAR –
OSNOVNI SUD MRKONJIĆ GRAD

17. LJILJANA ŠIPKA –
OSNOVNI SUD NOVI GRAD

18. IRMA BLAMBIĆ –
OSNOVNI SUD TESLIĆ

19. ALMAIDA SULJIĆ –
OSNOVNI SUD PRNJAVOR

20. RADMILA STANČIĆ –
OSNOVNI SUD DOBOJ

21. VESNA MIKEREVIĆ –
OSNOVNI SUD DOBOJ

22. GORDANA CVIJANOVIĆ DLAKIĆ-
OSNOVNI SUD DERVENTA

23. MILICA PERIĆ –
OSNOVNI SUD BIJELJINA

24. LJUBIŠA MIĆIĆ –
OSNOVNI SUD BIJELJINA

25. SINIŠA LAZAREVIĆ –
OSNOVNI SUD BIJELJINA

26. DANIJELA BOJOVIĆ –
OSNOVNI SUD VIŠEGRAD

27. RANKICA MILOVIĆ –
OSNOVNI SUD SOKOLAC
28. ŠEFKIJA PLASTO –
OSNOVNI SUD SOKOLAC

29. ALEKSANDRA JELIŠIĆ-BRČKALO –
OSNOVNI SUD ZVORNIK

30. NINOSLAV GOLIJANIN –
OSNOVNI SUD FOČA

31. VUKMAN PETKOVIĆ –
OSNOVNI SUD SREBRENICA

32. ELBISA KARIĆ MUHAREMOVIĆ –
OSNOVNI SUD VLASENICA

33. SENAID IBRAHIMEFENDIĆ –
OSNOVNI SUD ISTOČNO SARAJEVO

34. LJILJANA BOŠNJAK GLIZIJAN -  
OKRUŽNI SUD BANJALUKA

35. SANJA STEFANOVIĆ –
OKRUŽNI SUD BANJALUKA

36. BOŽANA VULIĆ –
OKRUŽNI SUD BANJALUKA

37. NEDELJKA EROR –
OKRUŽNI SUD PRIJEDOR

38. ZORAN DŽIDA –
OKRUŽNI SUD BIJELJINA

39. MILENA ZORIĆ –
OKRUŽNI SUD BIJELJINA

40. RADMILA STANČIĆ –
OKRUŽNI SUD DOBOJ

41. DUŠKO POPIĆ –
OKRUŽNI SUD TREBINJE

42. NATAŠA BOŠKOVIĆ –
OKRUŽNI PRIVREDNI SUD BANJALUKA

43. AMRA GROZDANIĆ –
OKRUŽNI PRIVREDNI SUD PRIJEDOR

44. BOŽANA GUŽVIĆ –
OKRUŽNI PRIVREDNI SUD TREBINJE
45. BRANKICA STOJAKOVIĆ KVATERNIK –
OKRUŽNI PRIVREDNI SUD DOBOJ

46. VELIMIR NINKOVIĆ-
VIŠI PRIVREDNI SUD BANJALUKA

47. GORANA MIKEŠ –
VRHOVNI SUD RS

48. SVJETLANA KNEŽEVIĆ –
VRHOVNI SUD RS